قلعه نویی: اشتباهات بازیکنان ما باعث گل خوردن شدبه گزارش خبرنگار فسیل، امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از دیدار سپاهان و تراکتورسازی  گفت: به فوتبال شهرستانی ها تبریک می گویم. خوشحالم که هر هفته قرار است یک فوتبال زیبا انتخاب شود، یک طرف آن سپاهان بوده چرا که نشان دادیم به دنبال یک فوتبال زیبا و هجومی هستیم که در آن نتیجه گیری هم باشد.

وی افزود: در نیمه اول بسیار عالی بودیم ولی در نیمه دوم، اصلا خوب نبودیم. وقتی بازی یک بر یک شد، به گل رسیدیم اما بازیکنان با تجربه تیم ما، اشتباه کردند و بازی به تساوی کشیده شد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اظهار کرد: اشتباهات بازیکنان ما، باعث گل خوردن شد و این اشتباهات اتفاق می افتد. اگر دفاع ما جلوتر بود و پیام نیازمند دید داشت، می توانست شوت گل دوم را بگیرد. در دقایقی از بازی، کار بازیکن مهم تر از مربی است و این دو سه دقیقه هم همین اتفاق باید می افتاد.

قلعه نویی افزود: بعد از این که بازی یک بر یک شد، ما در حال حمله بودیم اما وقتی جلو افتادیم خوب نبودیم، قدرت تاکتیکی تیم حریف در نیمه دوم ما را به عقب کشاند و نمی توانیم بگوییمدفوتبال مدرن بازی کردیم.

وی خاطرنشان کرد: در زمانی که از ذوب آهن ۲ بر صفر جلو بودیم، دو صحنه پنالتی وجود داشت که داور آن را نگرفت. اما در نیمه های دوم، بهتر بازی می کنیم، فقط این بازی این طور نبود و کار را خوب پیش نبردیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: صحنه هایی وجود دارد که روح و روان تیم را به هم می زند. داورهایی که برای ما می گذارند، در هفته بعد داوری نمی کنند. توپی که منجر به گل اول ما شد، هند بود و یا خطایی که از خالد گرفت، لیز خوردن بازیکن روی توپ بود. واقعا از داوری ضربه خورده ایم، آقای زرگر، داور بسیار خوبی است اما من فکر می کنم مقداری از داوری ضرر کردیم.