قلعه نویی قطعاً در ذوب آهن می مانداحمد جمشیدی در گفتگو با خبرنگار فسیل، در خصوص شرایط تیم فوتبال ذوب آهن پیش از مصاف با استقلال تهران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: پیش از شروع مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ستاد بازی‌های آسیایی را با مدیریت آقای آذری، همکاری هیئت مدیره و دیگر عوامل باشگاه تشکیل دادیم تا در کنار بازی های لیگ برتر بتوانیم به صورت ویژه بازی های لیگ قهرمانان آسیا را مدیریت کنیم.

وی افزود: از روز اول نیت ما صعود به جمع ۴ تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود و علی‌رغم اینکه بازی برگشت مقابل استقلال مانده ولی فکر می کنم بیش از  ۵۰ درصد مسیر صعود را طی کرده ایم رفتیم، ما پیروزی خوبی در بازی رفت بدست آوردیم و امیدوارم در بازی برگشت با کسب نتیجه مطلوب به جمع ۸ تیم برتر آسیا صعود کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن تصریح کرد: با توجه به اتمام لیگ برتر تمام امکانات و توان باشگاه برای لیگ قهرمانان آسیا تجهیز شده، از حمایت‌های استاندار و شهردار اصفهان، آقای صادقی و هواداران تشکر می کنم که در مسابقه رفت باعث دلگرمی ما شدند چرا که با این پیروزی سربلندی اصفهان را شاهد بودیم.

جمشیدی با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای بازی برگشت مقابل استقلال ادامه داد: نهالی کاشته ایم و اکنون از هیچ اقدامی برای به ثمر رسیدن این نهال کم نمی گذاریم. برنامه ریزی و ساماندهی برای اعزام هواداران انجام شده،  هواداران به حواشی توجه نکنند و به فکر حمایت از تیم باشند تا بتوانیم با یک نتیجه مناسب راهی مرحله بعدی شویم.

وی خاطر نشان کرد: : ذوب آهن استحقاق دارد به مرحله بعد صعود کند ولی عده ای سعی داشتند برای تیم حواشی ایجاد کنند و نگرانی بین هواداران و بازیکن بوجود آورند، اما هیئت مدیره و مدیرعامل این مسائل را مدیریت کردند و تیم با روحیه و انگیزه بالا و با حمایت هواداران مقابل استقلال می ایستد.

جمشیدی با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با قلعه نویی برای حضور در فصل آینده بر روی نیمکت ذوب آهن تاکید کرد: اولین جلسه با قلعه نویی را هفته گذشته برگزار کردیم، ایشان را می خواهیم و قلعه نویی قطعاً در ذوب آهن می ماند. به دلیل حساسیت بازی با استقلال جلسه هیئت مدیره را به روز چهارشبه موکول کردیم تا کادر فنی با آرامش به کار خود ادامه دهد اما روز چهارشنبه کار را تمام می کنیم.