قهرمانی پرسپولیس؛ شاید وقتی دیگر/ عیدی شفر برای استقلالی هابه گزارش خبرگزاری فسیل، هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال در حالی عصر امروز  با ۳ دیدار آغاز شد که به مرور نتایج و اتفاقات این مسابقات می پردازیم.

نفت تهران ۱-۲ استقلال تهران

تیم استقلال تهران در حالی که تا دقیقه ۷۷ با تک گلی که محسن بنگر در دقیقه ۳۷ برای نفت تهران به ثمر رسانده بود از این تیم شکست خورده بود موفق شد با گل جابر انصاری کار را به تساوی بکشد.

اما باز هم این شاگردان شفر بودند که در دقیقه ۸۷ روی ارسال خسرو حیدری و ضربه سر امید نور افکن برای دومین بار به تور دروازه نفت تهران نشست تا این تیم با این پیروزی ۴۴ امتیازی شود و با یک بازی بیشتر نسبت به ذوب آهن در رده دوم جدول قرار بگیرد. نفت تهران نیز پس از این شکست با همان ۲۴ امتیاز در رده سیزدهم ماند.

گسترش فولاد تبریز ۰-۰ ص‌نعت نفت آبادان

دو تیم همسایه در رده هشتم و نهم جدول لیگ برتر در شرایطی که مصاف یکدیگر رفتند که نه امید به قهرمانی و کسب سهمیه دارند و نه خطر سقوط به دسته یک را احساس می کنند.

این مسابقه از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز آغاز شد و بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند به پایان رسید تا به نوعی هر دو تیم از این تساوی راضی باشند.

با تقسیم امتیازات این دیدار تیم صنعت نفت آبادان با ۳۴ امتیاز رده هشتم و تیم گسترش فولاد نیز با ۳۱ امتیاز رده نهم جدول رده بندی را از آن خود کردند.

پرسپولیس ۲-۱ سایپا

پرسپولیسِ ۵۷ امتیازی که امیدوار بود با کسب حتی یک امتیاز جشن قهرمانی را در ورزشگاه آزادی برپا کند با ترمز سایپا روبرو شد و این دیدار را واگذار کرد.

در دقیقه ۲۳ این آرمان رمضانی بود که گل نخست شاگردان دایی را وارد دروازه پرسپولیس کرد و ۳ دقیقه بعد نیز رضا خالدی با ضربه سر گل دوم سایپا را به ثمر رساند.

پرسپولیس که برای جبرا یکسره حمله بود با پنالتی دقیقه ۷۴ علی علیپور اختلاف را به حداقل رساند اما در نهایت مغلوب سایپا شد تا جشن قهرمانی را شاید وقتی دیگر برپا کند

پرسپولیس با این شکست با همان ۵۷ امتیاز در صدر جدول ایستاد و سایپا نیز با ۴۴ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال در دره سوم قرار گرفت.