مبارزه با فساد در دستور کار مدیریت شهری کرج قرار گیرد

مبارزه با فساد در دستور کار مدیریت شهری کرج قرار گیردبه گزارش فسیل، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه چهاردهم اردیبهشت ماه کرج با اشاره به اهمیت تخصص و امانت‌داری در قبول مسئولیت‌ها گفت: اگر کارها به افراد غیر متخصص سپرده شود نتیجه خوبی به دنبال نخواهد داشت.

حسینی همدانی در خصوص روز بزرگداشت مقام معلم نیز گفت: باید بپرسیم که آیا جایگاه معلمان در کشور در همان حدی است که خداوند و پیامبر(ص) به آن اشاره داشته‌اند.

وی در ادامه به روز کار و کارگر نیز اشاره و خاطرنشان کرد: اگر از قاچاق کالا جلوگیری نشود بیکاری در جامعه افزایش می‌یابد، مردم هم باید به عواقب استفاده از کالای قاچاق فکر کنند.

امام جمعه کرج با تاکید بر لزوم حمایت از کالای ایرانی تصریح کرد: فضای تبلیغاتی در شهر باید به حمایت از کالای ایرانی اختصاص داشته باشد.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های امروز به تلاش‌های آمریکا برای اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران اشاره و اظهار کرد: آمریکا دیگر کشورها را برای عدم مراوده با ایران تحریک می‌کند.

حسینی همدانی این تحریک را ناشی از تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای القا این‌که ایران به توافق هسته‌ای پایبند نبوده، دانست و گفت: این در حالی است که همه می‌دانند ایران برجام را نقض نکرده است.

امام جمعه کرج در ادامه به مسائل این کلانشهر پرداخت و افزود: شورای شهر در انتخاب شهردار باید به انضباط مالی شهردار و توجه وی به اتخاذ بهترین تصمیمات برای شهر توجه داشته باشد.