مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد/مقاومت تنها راه شکستن شاخ آمریکا است

مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد/مقاومت تنها راه شکستن شاخ آمریکا استنماینده ولی فقیه در استان هرمزگان مقاومت و استقامت در برابر رژیم صهیونیستی را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد. 

به گزارش فسیل، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در جمع نمازگزاران بندرعباس، افزود: رمضان ماه خداست، دراین ماه تغییرات زیادی در انسان ایجاد می‌شود که این تغییر باید در راستای کاهش نفسانیات باشد. 

وی افزود: فلسفه روزه تقوا بوده، تقوا هم یعنی انجام واجبات و ترک محرمات و دارای دو بعد مثبت و منفی است که باید برای تقویت مثبت‌ها و کاهش منفی‌ها تلاش کنیم. 

امام جمعه بندرعباس با اشاره به روز ملی جمعیت گفت: فرزندآوری پدیده‌ای مبارک است و خداوند روزی‌دهنده بوده و این فرزندان پشتیبان شما در زمان حیات و بعد از مرگ از کارهای خیر آنان بهره می‌برید، افزایش جمعیت کشور سبب پویایی و بالندگی شده و جمعیت هر کشور جزیی از سرمایه آن محسوب می‌شود. 

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های جامع برای رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور متناسب با سیاست‌های جمعیتی بر لزوم فرهنگ‌سازی برای افزایش جمعیت تاکید کرد. 

امام جمعه بندرعباس  با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با فرهنگیان تاکید کرد: تنها راه شکستن شاخ آمریکا مقاومت بوده و ترامپ فردی دیوانه، غول بیابانی و بی‌عقیده است و آمریکا تا زمانی که چنین سیاستی دارد با دزدی به حیات خود ادامه می‌دهد. 

آیت‌الله نعیم‌آبادی همچنین با اشاره به روز مقاومت افزود: آمریکا و اسراییل بر تعهدات خود پایبند نبوده و باید در برابر آن‌ها با صلابت ایستاد. 

امام جمعه بندرعباس مقاومت و استقامت در برابر رژیم صهیونیستی را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد. 

وی با تاکید بر این که جنایتکاران به هیچ اصولی معتقد نبوده گفت: آمریکا برای ما همیشه آمریکا بوده و با تجاوزو زورگویی بشریت را به ستوه آورده تا زمانی که راه و روش این ابرقدرت همین باشد ما هم مواضع‌مان در برابر این استکبار زورگو شفاف و مشخص است. 

خطیب جمعه بندرعباس گفت: بیرون راندن متجاوزان تنها با نبرد و شعارهای کوبنده صورت می‌گیرد و ما دو راه در برابر آمریکا بیشتر نداریم؛ اول نبرد تا پیروزی و دوم سردادن شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ براسرائیل و مرگ برانگلیس و فرانسه تا به هدف متعالی خود برسیم.

انتهای پیام