مسافران زمان بازگشت خود را مدیریت کنند

مسافران زمان بازگشت خود را مدیریت کنندمدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین با اشاره به تردد قابل توجه خودرو از محورهای مواصلاتی استان گفت: برای بسیاری از مسافران آزادراه قزوین – کرج انتهای مسیر سفر است، بنابراین ضرورت دارد مسافران عزیز با احتیاط و بی‌شتاب رانندگی کرده و در هنگام خستگی استراحت کنند.

به گزارش فسیل، مسعود حق لطفی با اشاره به فرا رسیدن سیزدهم نوروز و روز طبیعت و پایان تعطیلات عید عنوان کرد: با توجه به سفرهای انجام شده به نقاط مختلف کشور و عبور از استان قزوین، شاهد ترافیک در محورهای بازگشت به پایتخت خواهیم بود.


وی افزود: از جمله این محورهای پر ترافیک آزادراه قزوین-کرج-تهران است که متأسفانه در مواقع پایان تعطیلات و هنگام بازگشت سفر شاهد تلفات و سوانح رانندگی در آن هستیم.

رئیس شورای حمل و نقل استان اضافه کرد: بنابراین از مسافران عزیز خواهشمندیم زمان بازگشت خود را مدیریت کرده و در هنگام خستگی حتماً به اندازه کافی استراحت کنند.

حق لطفی عنوان کرد: بیشتر سوانح رانندگی در نزدیکی شهرهای مقصد و در ساعات خواب آلودگی رخ می دهد، که این موضوع در خروجی محورهای استان قزوین به تهران نیز وجود دارد که این امر مستلزم هوشیاری، پرهیز از شتاب‌زدگی و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان است تا به یاری خدا شاهد پایان سفرهایی خوش و بدون سانحه باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی ضمن آرزوی روزی به یاد ماندنی برای شهروندان تأکید کرد: روز طبیعت فرصت مناسبی است تا بار دیگر جای خالی کیفیت در زندگی شهری خود را حس کرده و برای جبران آن تلاش کنیم.


انتهای پیام