مشکی‌پوشان به خداداد عزیزی واگذار شد

مشکی‌پوشان به خداداد عزیزی واگذار شدبا توافق میان عباسی و خداداد عزیزی، تیم دسته یکی مشکی‌پوشان به کمیته انتقالی به ریاست خداداد عزیزی واگذار شد.

به گزارش فسیل، پس از جلسه‌ای که میان اعضای کمیته انتقالی باشگاه مشکی‌پوشان و محمدرضا عباسی، مالک این باشگاه برگزار شد، طرفین به توافق رسیدند تا تیم دسته یکی فوتبال مشکی‌پوشان در اختیار کمیته انتقالی به ریاست خداداد عزیزی قرار گیرد.

آرمین رهبر در گفت‌وگو با فسیل، در خصوص این جلسه اظهار کرد: با توافق صورت‌گرفته تیم دسته یکی فوتبال مشکی‌پوشان به کمیته انتقالی متشکل از هاشم حسینی، خداداد عزیزی، من، محمدمهدی برادران، رییس هیات فوتبال خراسان رضوی و یک نماینده از اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی واگذار شد. از اداره کل ورزش استان نیز درخواست کرده‌ایم تا نماینده خود را برای عضویت در این کمیته معرفی نماید.

وی افزود: پس از این توافق جلسه‌ای با اصولی و فیضی، دو عضو شورای شهر مشهد برگزار کردیم و توافقات بسیار خوبی در رابطه با آینده تیم فوتبال دسته اولی مشکی‌پوشان شکل گرفت. بر این اساس طبق توافقی که صورت گرفته قرار بر این شد که تا فردا، خداداد عزیزی برنامه مدنظرش را به دوستان در شورای شهر ارائه دهد تا ان‌شاءالله با همراهی دوستان دیگر شاهد مشکلی در این خصوص نباشیم.

انتهای پیام