مظاهری مطمئن تر از سایرینبه گزارش خبرنگار فسیل، با نزدیک شدن به پایان لیگ برتر فوتبال و زمان شروع اردوی تیم ملی فوتبال برای حضور در جام جهانی روسیه، بازیکنان ملی پوش سعی می کنند تا خود را در بهترین شرایط جسمانی و تاکتیکی قرار دهند تا بتوانند بلیط روسیه را از کی روش بگیرند.

دراین بین دروازبان تیم ملی شرایط خاصی دارند و با توجه به اتفاقات جام جهانی گذشته و حضور یک دروازبان جوان در هر سه مسابقه تیم ملی، نمی توان به طور قطعی نام دروازبانی را به عنوان سنگربان اصلی تیم ملی در جام جهانی عنوان کرد.

علیرضا بیرانوند که پس از جام ملت های آسیا در سال ۲۰۱۵ به سنگر بان اصلی تیم ملی تبدیل شده رقبایی همچون رشید مظاهری، سید حسین حسینی، امیر عابدزاده و حتی محمدرضا اخباری را در کنار خود دارد. هرچند که رقابت بین سه نفر اول یعنی بیرانوند، مظاهری و حسینی بیشتر به چشم می آید.

در هفته بیست و نهم لیگ برتر این ۳ دروازبان پنج گل دریافت کردند که سهم سنگربانان سرخابی ۴ گل و سهم مظاهری یک گل بود. شاید بتوان گفت مظاهری موفق ترین دروازبان ملی پوش ابن هفته از لیگ برتر بود چرا که مقابل بهترین خط حمله و آقای گل لیگ قرار گرفته بود و علیٰ رغم دفع بسیاری از موقعیت های پرسپولیس تنها بر روی یک صحنه مغلوب شد.

دروازبان های ملی پوش استقلال و پرسپولیس که هر کدام دو گل دریافت کردند هفته خوبی را پشت سر نگذاشتند. بیرانوند که دو گل از ذوب آهن دریافت کرد عملکرد خیلی مناسبی نداشت و روی گل دوم ذوب آهن فقط نظاره گر توپ بود، آن هم در شرایطی که کیروش استنلی در محوطه پنج و نیم متر با ضربه سر دروازه بیرانوند را باز کرد.

سید حسین حسینی نیز که مقابل پیکان دو بار دروازه اش باز شد چندان سر حال به نظر نمی رسید و پس از بازی نیز با انتشار پستی در صفحه شخصی خود به حواشی اخیر پیرامون خودش اشاره کرد، که نشان می دهد این دروازبان هم از نظر روحی آنچنان آماده نیست.

به هر صورت با شناختی که از سرمربی تیم ملی داریم می‌توانیم پیش بینی کنیم که مطمئن ترین سنگربان را برای ایستادن در دروازه ایران در روسیه انتخاب می کند.