نمازی: حمایت هواداران به ساق بازیکنان انگیزه می دهدبه گزارش فسیل، امید نمازی پیش از دیدار با استقلال تهران اظهار کرد: در اینکه استقلال یک تیم بزرگ و قوی است تردیدی وجود ندارد. این تیم در جمع ۸ تیم برتر آسیا قرار دارد و ما به کیفیت بالای استقلال واقف هستیم ولی بازیکنانم می دانند که بایستی با تمرکز کامل در مصاف با این تیم ظاهر شوند و از پس این مسابقه سخت برآیند.

وی ادامه داد: بازیکنانم از پیروزی مقابل نساجی قائمشهر تنها اعتماد به نفسش را به همراه خواهند داشت و به خوبی می دانند که باید با قدرت تمام و با نهایت توان در مصاف حساس مقابل استقلال به میدان بروند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد جدایی مرتضی تبریزی و عدم حضورش در این مسابقه اظهار کرد: به هر حال مرتضی به استقلال پیوست و ما باید برای این بازیکن آرزوی موفقیت داشته باشیم. نقل و انتقال و خرید و فروش بازیکن امری مرسوم در همه جای جهان است و مربیان باید تلاش کنند برای جایگزینی بازیکنانشان بهترین تصمیم را بگیرند.

وی افزود: ما بازیکنان خوبی داریم که می توانند برای حضور در ترکیب تلاش کنند و شک ندارم که آنها نمایش خوبی را برای ذوب آهن به اجرا خواهند گذاشت.

نمازی با اشاره به حمایت های خوب کارخانه و باشگاه ذوب آهن تصریح کرد: آن چیزی که ما برای دیدار مقابل استقلال نیاز داریم حمایت خوب هواداران ذوب آهن و مردم اصفهان است که می توانند انگیزه را به ساق های تک تک بازیکنان تزریق کنند. از آنها می خواهیم به موقع در استادیوم حاضر شوند و پشتیبان تیم های شهرشان باشند.