نیمه نخست تحت تاثیر اشک های صلاح/ لیورپول ۱ – رئال مادرید ۱


به گزارش خبرنگار فسیل، دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب بین رئال مادرید و لیورپول از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت ایران در شهر “کیف” اوکراین برگزار می‌شود که بر همین اساس ترکیب دو تیم دقایقی پیش اعلام شد.

در تیم رئال مادرید ناواس درون دروازه خواهد بود و کارواخال، راموس، واران و مارسلو چهار مدافع این تیم خواهند بود. کاسمیرو، کروس و مودریچ ۳ هافبک رئال مادرید هستند و ایسکو پشت سر رونالدو و بنزما در خط آتش، تیم زیدان را تشکیل می‌دهند.

اما در لیورپول که امشب برای هشتمین بار فینال لیگ قهرمانان اروپا را تجربه می‌کند کاریوس درون دروازه ایستاده است و رابرتسون، آرنولد، لوورن و ون دایک چهار مدافع این تیم خواهند بود. خط هافبک لیورپول را در این دیدار میلنر، هندرسون و واینالدوم تشکیل می‌دهند و مثلث صلاح، مانه و فیرمینو مطابق انتظار در خط حمله لیورپول حضور دارند.

شرح نیمه نخست:

نیمه نخست این دیدار در حالی آغاز شد که لیورپول با عطش فراوان به دنبال گلزنی بود و با تسلط بیشتر بر توپ و میدان موفق شد به چند موقعیت بسیار خوب برسد که البته با درخشش ناواس تبدیل به گل نشد.

اما مهم‌ترین اتفاق این دیدار در اواسط نیمه نخست اتفاق افتاد جایی که محمد صلاح در برخوردی که با راموس داشت از ناحیه شانه مصدوم شد تا با چشمانی اشکبار جای خود را به لالانا دهد. نکته جالب توجه اینکه دقایقی بعد نیز کارواخال‌، دفاع راست رئال مادرید از ناحیه زانو مصدوم شد و او هم مانند صلاح با چشمانی اشکبار با ناچو تعویض شود.

نیمه نخست در حالی به پایان رسید که پس از این دو مصدومیت سرعت بازی به شکل قابل توجهی کاهش یافت و رئال مادرید بازی را در دست گرفت. رئال در آخرین دقایق نیمه نخست نیز توسط بنزما به گل رسید اما پرچم کمک داور به نشانه آفساید این گل را مردود کرد.

دو تیم بدون گل به رختکن رفتند تا زیدان و کلوپ تفکرات خود را برای نیمه دوم به بازیکنان انتقال دهند.

نیمه دوم:

گل دقیقه ۵۲ بنزما روی اشتباه کاریوس رئال مادرید را با یک گل از لیورپول پیش انداخت اما ۳ دقیقه بعد مانه با یک ضربه سر کار را به تساوی کشاند.