پائولو سرجیو: به یک مهاجم نیاز داریم/ از برزای متشکرم

پائولو سرجیو: به یک مهاجم نیاز داریم/ از برزای متشکرمسرمربی تیم صنعت نفت آبادان می‌گوید تیمش در مقابل ماشین‌سازی توپ و میدان را در اختیار داشته است.

پائولو سرجیو بنتو سرمربی تیم صنعت نفت آبادان پس از تساوی تیمش مقابل ماشین‌سازی شهریار تبریز درباره عملکرد گیمکنانش گفت: ما مسلما در ادامه کار به یک مهاجم تمام کننده احتیاج داریم و در این مسابقه کمبود این مسئله بسیار احساس شد. ما سعی می‌کنیم که گیمکنان را در پست تخصصی خودشان بگذاریم تا بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند و بتوانیم در مسابقه‌ها حداکثر امتیازات را کسب کنیم. اما ما در این گیم از بهنام برزای در پست غیر تخصصی‌اش استفاده کردیم و او در این پست تمام تلاشش را کرد و از او تشکر می‌کنیم. امیدواریم که مهاجمی که مد نظرمان است در هفته آینده تکلیفش معلوم شود تا بتوانیم از او در هفته‌های آینده استفاده کنیم.

بنتو ادامه داد: ما در این گیم توانستیم توپ را به گردش دربیاوریم و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. یک مقدار هم نیاز داریم سرعت را چاشنی کار خود قرار دهیم تا بتوانیم به موفقیت بیشتری دست پیدا کنیم.

او افزود: ما در این گیم موقعیت‌های خوبی را برای گلزنی ایجاد کردیم اما اشتباهات ما باعث شد که حریف گل اول را به ثمر برساند. ما در این شرایط در موقعیت حساسی قرار گرفته‌ایم و گرفتن یک امتیاز بهتر از آن بود که هیچ امتیازی از این مسابقه کسب نکنیم.

او در مورد اشتباهات دروازه‌بانی که در گیم پیش آمد گفت: اشتباه در فوتبال بخشی از فوتبال است و ممکن است برای هر کسی رخ دهد. دروازه‌بان تیم ما دروازه‌بان باتجربه‌ای است و نباید به خاطر یک اشتباه محکوم شود.

انتهای پیام