پریسا براتچی: کسب مدال در جاکارتا دور از دسترس نیست

پریسا براتچی: کسب مدال در جاکارتا دور از دسترس نیستکماندار زنجانی اعزامی به جاکارتا گفت: معتقدم با توجه به آمادگی خوبی که دارم، کسب مدال در جاکارتا دور از دسترس نیست.

پریسا براتچی در گفت‌وگو با فسیل، منطقه زنجان، اظهار کرد: تیم‌ملی تیراندازی با کمان ایران 25 مردادماه عازم اندونزی محل برگزاری گیم‌های آسیایی 2018 جاکارتا شد.

وی افزود: اردوهای مختلفی را با فراز و نشیب‌های زیادی پشت سر گذاشته‌ایم ولی خوشبختانه تیم از سطح آمادگی خوبی برخوردار است.

براتچی تصریح کرد: دوری از خانواده یکی از عوامل مهم در سخت گذشتن تمرینات اعضای تیم‌ملی بود که امیدواریم با کسب نتیجه درخشان تمام سختی‌ها شیرین شود.

وی یادآور شد: تمرینات و اردوهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و رکوردهای خوبی نیز ثبت شده است اما رقابت بسیار سختی در گیم‌های آسیایی خواهیم داشت، زیرا حریفانی که در این رقابت‌ها حضور دارند در جهان صاجب جایگاه هستند.

این بانوی ملی‌پوش زنجان در ادامه گفت: تیم‌های اندونزی، چین تایپه، هند، کره و چین رقبای اصلی تیم‌ملی ایران در جاکارتا خواهند بودند که تیم‌ملی کشور با تمام قدرت و توان به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

براتچی خاطرنشان کرد: هدف اصلی تیم‌ملی ایران در گیم‌های آسیایی کسب نشان درخشان است، قول کسب مدال صد درصدی را نمی‌توان به قطع یقین داد زیرا شرایط مسابقات متفاوت است و هیچ چیز را نمی‌توان پیش‌بینی کرد.

وی تصریح کرد: شادی مردم هدف دیگر ملی پوشان ایران حاضر در این رقابت‌ها خواهد بود تا تیم‌ملی ایران با کسب نتیجه موفق دل مردم ایران را شاد کند.

انتهای پیام