پناهی: برای تثبیت حضور ذوب آهن در لیگ برتر تلاش می‌کنیممسعود پناهی در گفت‌وگو با خبرنگار فسیل در مورد شرایط تیم بسکتبال ذوب آهن برای حضور در فصل پیش‌رو، اظهار کرد: نخستین جلسه تمریناتمان فردا -چهارشنبه ۱۸ مهرماه- از ساعت ۱۷ در ورزشگاه ملت برگزار می‌شود. البته تاکنون نفرات تیم مشخص نشده و تا آخر همین هفته کادر فنی و ترکیب تیم مشخص و قراردادها به ثبت می‌رسد.

وی ادامه داد: مسابقات با حضور ۱۱ تیم از سوم آبان‌ماه شروع می‌شود که در هفته نخست میزبان تیم صنعت نفت آبادان در ورزشگاه ملت هستیم، صنعت نفت آبادان جزو تیم‌های خوب لیگ باشگاه‌های کشور است و بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد.

پناهی با اشاره به اینکه تیم بسکتبال ذوب آهن پس از پنج سال دوری از صحنه رقابت‌های لیگ باشگاه‌های کشور، امسال مجدداً وارد رقابت‌ها شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه تیم ما آخرین تیمی است که تشکیل شده و هنوز هم تمریناتمان را شروع نکرده‌ایم، در حال حاضر کارمان را با جوانان اصفهان و بسکتبالیست‌های آکادمی ذوب آهن شروع می‌کنیم و شاید در ادامه راه بازیکن غیربومی یا ملی‌پوشی را به تیم اضافه کنیم تا بتوانیم فصل خوبی را پشت‌سر بگذاریم. البته امیدوار هستیم سال آینده خیلی زودتر تیم را ببندیم تا به هدف مورد نظرمان برسیم.

سرپرست تیم بسکتبال آقایان ذوب آهن خاطرنشان کرد: امسال اصلاً به دنبال قهرمانی نیستیم، تنها هدف‌مان قرار گرفتن در جایگاه خوبی از جدول و تثبیت حضور هر ساله در مسابقات لیگ برتر خواهد بود تا سال‌های آینده تیمی در حد نام و شأن بسکتبال ذوب آهن که با کسب ۹ عنوان قهرمانی و دو نایب قهرمانی جزو پرافتخارترین تیم‌های حاضر در لیگ برتر بسکتبال ایران است، داشته باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد: پیشکسوتان، مربیان بسکتبال و علاقه‌مندان به بسکتبال با حمایت از تیم ذوب آهن به این تیم برای ادامه مسیر و رسیدن به هدف خود کمک کنند.