کاتب«روزهای طلایی» را به مردم ایران نوید داد

کاتب«روزهای طلایی» را به مردم ایران نوید دادغلامرضا کاتب عضو هیات رییسه مجلس و نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس ضمن تبریک میلاد امیرالمومنین علی(ع)گفت: روزهای روشن‌تر و طلایی‌تری پیش روی ملت بزرگ ایران است.

به گزارش  فسیل غلامرضا کاتب در این پیام آورده است:

« یاس‌ها و نرگس‌ها در بی‌کران‌های گذرگاه هستی، عرشیان و زمینیان را در هاله‌ای از عطر و رویا می‌برند؛ چرا که عطر وجودشان را از وجود علی علیه‌السلام به ودیعت گرفته‌اند و بهشت برای خاطر او تمام زنبق‌هایش را نثار زمینیان کرده است.

زندگی سراسر برکت حضرت علی (ع) الگویی تمام‌عیار برای هر انسان روشن‌ضمیر است و منش ایشان راهنمایی نامحصور در زمان برای سعادت دنیوی و اخروی پیروان‌شان است.

عدالت، مردم‌داری و دفاع از حقوق همه مردم و خصوصا مظلومین و محرومین از یادگارهای ماندگار  ایشان محسوب می‌شود.

امید دارم در سایه الطاف خداوند منان در این ایام پربرکت، کردار و منش آن امام همام سرلوحه زندگی همگان قرار گیرد و بتوانیم با اتحاد و همدلی و جدیت و پشتکار مشکلات را پشت سر گذاشته و به آنچه ملت ایران شایسته آن است دست یابیم.

ان‌شاءالله در سال 1397 که ابتدا و انتهای آن مزین به نام امیرالمومنین(ع) شده و به همین جهت برکات آن قطعا بیش از پیش خواهد بود شاهد پیشرفت و تعالی عموم مردم کشور باشیم.

روزهای روشن تر و طلایی تری برای ملت بزرگ ایران به مدد الهی و کرم معصومین (ع) در پیش خواهد بود.

اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی بن ابیطالب(ع) به ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی و مردم فهیم و شایسته حوزه انتخابیه ام ،برای همه مردان و زنان سرزمینم و مسوولین و خدمتگزاران به این نظام آرزوی توفیق ، سربلندی و بهروزی دارم.»

انتهای پیام