کاش اظهار نظر آدم‌های بزرگ به اندازه خودشان بزرگ بود/ این جواب لطف ذوب آهن نیستبه گزارش خبرگزاری فسیل و به نقل از سایت رسمی باشگاه ذوب آهن، باشگاه ذوب آهن نسبت به اظهارات بهداد سلیمی نسبت به عدم پرداخت مطالباتش پاسخ داد.

در جواب باشگاه ذوب آهن آمده است: باشگاه ذوب آهن در سال ۹۵ در حالی با بهداد سلیمی قرارداد ۵۰ میلیون تومانی امضا کرد که این بازیکن مصدوم بوده و عملا نمی‌توانسته است در لیگ برتر حضور یابد. اما باشگاه ذوب آهن با توجه به حمایت از قهرمان وزنه‌برداری کشور و با توجه به علاقه شخصی مدیرعامل که خود از قهرمانان این رشته ورزشی است و البته با توصیه تعدادی از دوستان و قهرمانان این رشته، اقدام به عقد قرار داد با سلیمی نموده است.

همچنین کلیه مطالبات سال‌های قبل بهداد سلیمی پرداخت شده است و از مبلغ قرارداد فصل گذشته ۳۰ درصد آن به او پرداخت شده است.

نکته مهم در این زمینه آن است که قرارداد ۵۰ میلیونی که تنها برای یک بازی با سلیمی بسته شده است، مورد اعتراض دیگر وزنه‌برداران قهرمان ذوب آهن بود که برای ۱۲ بازی با قراردادهایی به مراتب کمتر از این مبلغ برای این باشگاه وزنه زدند.

در قسمت دیگری از پاسخ باشگاه ذوب آهن آمده است: بهداد سلیمی وکیل مدافع دیگر وزنه‌برداران تیم ذوب آهن نیست و امیدواریم اظهار نظر آدم‌های بزرگ، به اندازه خودشان بزرگ باشد.

همچنین باشگاه ذوب آهن در پاسخ به اظهارات سهراب مرادی دیگر وزنه‌بردار این تیم ابراز کرد: جدای پرداخت مبلغ قرارداد ۲۰ میلیونی این وزنه‌بردار، با توجه به مدال‌آوری این بازیکن و کیانوش رستمی در المپیک، با نظر مساعد مدیریت کارخانه ذوب آهن مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال به‌عنوان پاداش به وی پرداخت شده و ذکر صحبت‌هایی بر علیه مدیران این مجموعه، ناسپاسی به تمام این تلاش‌ها است.

از سوی دیگر اظهار نظر غیر کارشناسانه در مورد دیگر رشته‌های ورزشی به ویژه فوتبال از طرف دیگر قهرمانان ورزشی نکته‌ای قابل تأمل است، چرا که اهالی فوتبال وقوف کامل دارند که باشگاه ذوب آهن با کمترین هزینه در میان دیگر تیم‌های لیگ برتری، در رقابتهای لیگ برتر در مکان دومی ایستاده است و در رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا نیز با همین عنوان، در آستانه صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا است.

 امید آن داریم؛ افرادی که نام قهرمان را در کنار نامشان یدک می‌کشند، کمی بر مرام قهرمانی بمانند و قدردان زحمات مجموعه‌هایی باشند، که برای کسب این عناوین برای ایشان و حمایت از آنان از هیچ تلاشی فروگذار نبوده‌اند.

والعاقبه اللمتقین

روابط عمومی و امور بین الملل

باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان