کرانچار: امیدوارم با سپاهان بازی کنیمبه گزارش فسیل، زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان درباره وضعیت زمین تمرین این تیم گفت: هر چه امتحان کردیم زمین های یکسان دیدیم، فصل سرد شدن است و این موضوع کیفیت زمین را پایین می‌آورد. اما این مهم نیست بازیکنان ما با کیفیت هستند و بدون مشکل کار می‌کنند.

وی درباره اینکه آیا قصد بازی با تیم‌های پرسپولیس، استقلال یا سپاهان را دارید تا مشکل انجام بازی تدارکاتی برطرف شود، افزود: ما این مسئله را در برنامه داریم و امیدوارم در دور بعدی اردو که در آبان‌ماه برگزار می‌شود، حداقل یک بازی با یک تیم قدرتمند انجام دهیم و اگر نتوانیم با یک تیم بین‌المللی بازی کنیم، به بازی با تیم‌های لیگ برتری خواهیم پرداخت و اگر هم این اتفاق رخ ندهد، درون اردو دو تیم می‌شویم و با هم بازی می‌کنیم تا به این صورت بازیکنان تواناتر را پیدا کنیم. ما در آبان‌ماه، آذرماه و دی‌ماه نیاز به بازی‌های متعدد و بین‌المللی داریم تا تجربه و اعتماد به نفس تیم بالا برود.

سرمربی تیم امید درباره تغییر زمین تمرینی این تیم و این که تیم بزرگسالان در ورزشگاه نفت تمرین می‌کند، تصریح کرد: وقتی که از جاکارتا برگشتیم اوضاع زمین کمپ وخیم بود و به همین دلیل بیشتر از ورزشگاه کارگران استفاده کردیم. از طرفی تیم بزرگسالان در هتل آکادمی تمرین می‌کند و طبیعتاً اولویت با این تیم است و برای این که این تیم آرامش داشته باشد، ما به هتل دیگری رفتیم.

کرانچار در خصوص این که اردو چه زمانی به پایان می‌رسد، گفت: ۲۴ مهرماه که سه‌شنبه هفته آینده می‌شود، اردو به پایان می‌رسد.

وی درباره نتایج تیم امید در جاکارتا و این که این مسئله باعث شناخت بیشتر از تیم شده و باعث می‌شود برخی از بازیکنان کنار گذاشته شوند، تصریح کرد: بر خلاف این صحبت‌ها باید بگویم تجربه این تیم بیشتر شده و ما با حضور در تورنمنت اندونزی و با احتساب بازی‌های تدارکاتی قبلی، هفت بازی سنگین بین‌المللی انجام دادیم که برای ما بسیار مثبت بود. از طرفی نورافکن و شکاری هم به اما اضافه شدند و اگر مشکلات حل شود رضا کرملاچعب هم به ما اضافه خواهد شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال امید کشورمان ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس و استقلال که قبل از رفتن به اندونزی با ما بودند و به خاطر محدودیت نتوانستیم آنها را با خودمان ببریم دوباره در کنار ما خواهند بود. ما باید از این فرصت استفاده کنیم، لیست خودمان را گسترش دهیم و یکسری از پست‌ها را باید ترمیم کنیم. به طور مثال سن مهدی امینی دیگر به تیم امید نمی‌خورد و باید دروازه‌بان مناسبی پیدا کنیم تا بار تیم در مسابقات مقدماتی را به دوش بکشد.

منبع: فارس