کشف 4 انبار بزرگ کالای احتکار شده در کرمان

کشف 4 انبار بزرگ کالای احتکار شده در کرمانفرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف 4 انبار بزرگ کالای احتکار شده به ارزش بیش از 300 میلیارد ریال در شهر کرمان از شهروندان خواست هرگونه فعالیت غیرمجاز اقتصادی یا در تخلف در امور اصناف را به پلیس گزارش دهند.

به گزارش فسیل، سردار رضا بنی اسدی فر در تشریح جزییات این نیوز گفت: پلیس با توجه به ماموریت های ذاتی خود و با عنایت به شعار سال در راستای مبارزه با قاچاق کالا و سایر جرائم اقتصادی با تمام توان وارد عمل شده است.

وی افزود: در همین راستا طی چند هفته اخیر با تلاش بی وقفه همکارانمان در مجموعه پلیس آگاهی و دیگر رده ها چندین واحد صنفی متخلف شناسائی شدند که عمده ترین آن ها کشف 4 انبار کالای احتکار شده در شهر کرمان بود.

سردار بنی اسدی فر بیان کرد: این انبارها بیشتر حاوی لوازم خانگی بودند که برخی افراد سودجو و منفعت طلب اینگونه کالاها را در حجم بسیار زیاد انبار کرده و بعضا از فروش و توزیع آن ها امتناع می ورزیدند.

مسئول ارشد انتظامی استان با اشاره به پلمب این انبارها و معرفی افراد متخلف به مقام قضائی خاطرنشان کرد: ارزش کالاهای کشف شده مبلغی بالغ بر300 میلیارد ریال برآورده شده است.

فرمانده انتظامی استان در پایان از شهروندان خواست: درصورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز و یا قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 و سامانه 130 پلیس آگاهی اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام