کی روش : نتیجه عادلانه مساوی بود/ بازیکنان من لیاقت بیشتری داشتندبه گزارش فسیل، تیم ملی ایران در بازی برابر اسپانیا نمایش بسیار خوبی داشت ولی در نهایت با یک گل شکست خورد.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران بعد از بازی برابر اسپانیا گفت: ما شایسته باخت نبودیم و این نتیجه ای که اتفاق افتاد منصفانه نبود. این اتفاقات قبلا هم برای من زمانی که در افریقای جنوبی بودم رخ داده بود.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ادامه داد: تیم بسیار خوبی داشتیم و از اسپانیا هم تشکر می کنم چون خیلی از آن ها یادگرفتیم اما بازیکنان من لیاقت بیشتری داشتند و این بخشی از بازی است. باید حقیقت را قبول کنیم.

وی درباره گل مردود سعید عزت اللهی و ضدحملات خطرناک تیم ملی برابر اسپانیا اظهار کرد: ما تمام تلاشمان را کردیم و فکر می کنم با توجه به شانس هایی که داشتیم بهترین و عادلانه ترین نتیجه مساوی بود. می خواهیم بازی بعدی را هم مقابل پرتغال بازی کنیم و نمی خواهم درباره انتخاب داورها چیزی بگویم.

کی روش افزود: می خواهم قبول کنم که آفساید بوده است. ما یک فینال را با اسپانیا بازی کردیم و یک فینال دیگر با پرتغال داریم. بیشترین تلاشمان را برای نتیجه گرفتن در این بازی انجام می دهیم.