یزدی: می‌شد ببریم ولی از مساوی هم راضی هستم

یزدی: می‌شد ببریم ولی از مساوی هم راضی هستمسرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان می‌گوید تیمش می‌توانست برنده گیم با ماشین‌سازی باشد اما از تساوی هم راضی است.

به گزارش فسیل، داریوش یزدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بعد از تساوی تیمش برابر ماشین سازی تبریز در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر گفت: خوشحالم که در شهر تبریز حضور دارم. امیدوارم فوتبال ما روز به روز بهتر شود. به خاطر شروع لیگ برتر به اهالی فوتبال تبریک میگویم. شرایط ما برای جمع کردن تیم خوب نبود قطعا تیم ما در هفته های آینده بهتر میشود. تیم ما جوانان خوبی دارد و امروز پنج گیمکن ما از گیمکنان رده امید بودند. گیمکنان باتجربه در کنار جوانان به ما کمک کردند. به تیم مقابل هم تبریک می گویم که به دنبال یک گیم خوب بود. آنها در نیمه اول بهتر از ما بودند اما ما در نیمه دوم گیم را در دست گرفتیم و چند موقعیت خوب گلزنی هم داشتیم که با کم دقتی نتوانستیم به گل برسیم.

او ادامه داد: گیمهای امروز هم مثل گیم‌های دیروز کیفیت خوبی نداشتند. همه تیمها در ایران دچار مشکلاتی هستند و ما با روزمرگی پیش میرویم. برای هماهنگی یک تیم فوتبال وقت نیاز است و نمیتوانیم در هفتههای اول در خصوص مسائل فنی صحبت کنیم. نوید میدهم که تیم ما در لیگ امسال میتواند تیم خوبی باشد. نتیجه یک بر یک عادلانه بود اما ما در چند صحنه میتوانستیم برنده باشیم. در کل از نتیجه تساوی راضی هستم.

انتهای پیام