می 31, 2023

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: باشگاه خبرنگاران توانا این ظرفیت را دارد که با استفاده از محتوای کانون، خبرنگاران متخصص حوزه کودک و نوجوان را بپروراند.

حامد علامتی در غرفه انتشارات خبرگزاری فارس: توانا با بهره‌گیری از محتوای کانون می‌تواند خبرنگار متخصص کودک تربیت کند+فیلم

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران توانا، حامد علامتی مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جاشیه برگزاری سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز جمعه ۲۲ اردیبهشت‌ماه از غرفه انتشارات فرهنگستان علوم انسانی بازدید کرد.

 حامد علامتی گفت: فارس یکی از تأثیرگذارترین خبرگزاری‌‌های رسمی است که معمولاً افراد صبح خود را با رجوع به این خبرگزاری شروع می‌کنند. بخش تحلیلی و حوزه کتاب و ادبیات مورد علاقه بنده است. حال سوال من از فرهنگستان علوم انسانی این است که چقدر از کتب شما به کودک و نوجوان اختصاص داده شده است؟ مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ادامه داد: کانون آماده است، برای ساخت فکر و اندیشه کودک، گامی نو با همکاری فرهنگستان علوم انسانی بردارد. باشگاه خبرنگاران توانا این ظرفیت را دارد که با استفاده از محتوای کانون، خبرنگاران متخصص حوزه کودک و نوجوان را بپروراند. ما در این امر مهم، از هیچ کمکی مضایقه نخواهیم کرد. می‌توانیم در این عرصه همکاری دو جانبه خوبی داشته باشیم.   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *