دسامبر 4, 2023

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: باشگاه خبرنگاران توانا این ظرفیت را دارد که با استفاده از محتوای کانون، خبرنگاران متخصص حوزه کودک و نوجوان را بپروراند.

حامد علامتی در غرفه انتشارات خبرگزاری فارس: توانا با بهره‌گیری از محتوای کانون می‌تواند خبرنگار متخصص کودک تربیت کند+فیلم

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران توانا، حامد علامتی مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جاشیه برگزاری سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز جمعه ۲۲ اردیبهشت‌ماه از غرفه انتشارات فرهنگستان علوم انسانی بازدید کرد.

 حامد علامتی گفت: فارس یکی از تأثیرگذارترین خبرگزاری‌‌های رسمی است که معمولاً افراد صبح خود را با رجوع به این خبرگزاری شروع می‌کنند. بخش تحلیلی و حوزه کتاب و ادبیات مورد علاقه بنده است. حال سوال من از فرهنگستان علوم انسانی این است که چقدر از کتب شما به کودک و نوجوان اختصاص داده شده است؟ مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ادامه داد: کانون آماده است، برای ساخت فکر و اندیشه کودک، گامی نو با همکاری فرهنگستان علوم انسانی بردارد. باشگاه خبرنگاران توانا این ظرفیت را دارد که با استفاده از محتوای کانون، خبرنگاران متخصص حوزه کودک و نوجوان را بپروراند. ما در این امر مهم، از هیچ کمکی مضایقه نخواهیم کرد. می‌توانیم در این عرصه همکاری دو جانبه خوبی داشته باشیم.   

دیدگاهتان را بنویسید